Neon

Implast Neon

Kolekcja ta powstała w 2013 roku z myślą o rodzicach szukających ciekawych kompozycji, w których przeważają zapadające w pamięć kolory. Tego typu połączenia barw zwracają uwagę każdego przechodnia i pozostają na długo w pamięci.

Kolorystyka

Kolor Neon Candy Green łączy w sobie dwa bardzo ciekawe kolory, a dokładniej jasny róż wraz z dodatkami w kolorze jaskrawej zieleni. Połączenie, choć mało spotykane, to świetnie ze sobą współgrające i budzące za każdym razem wiele pozytywnych emocji.

Implast Neon Candy Pink

Zestaw 2w1

Komplet składa się z aluminiowego stelaża oraz dostosowanych do niego gondoli i siedziska spacerowego (spacerówki). Dodatkowo w skład zestawu wchodzą akcesoria,  takie jak: pojemna torba na akcesoria, oryginalna folia zabezpieczająca przed deszczem oraz moskitiera.

Implast Neon Celeste Green

Stelaż

Wykonany z wytrzymałego stopu aluminium, odporny na czynniki zewnętrzne takie jak zarysowanie lub wygięcie. Jego konstrukcja przechodzi od lat wszystkie testy stawiane przed nim przez nas jak i przez naszych klientów. Ponad to posiada elementy umożliwiające dostosowanie wózka do potrzeb użytkownika, takie jak między innymi ruchoma rączka.

Implast Neon Platinium Pink

Gondola

Jej charakterystyczna konstrukcja znana z poprzednich modeli Bolder zapewnia znaczną łatwość w użytkowania. Posiada wygodna rączkę umożliwiająca wygodne transportowanie jej. We wnętrzu znajduje się wygodny materacyk, a także specjalny mechanizm umożliwiający regulacje wysokości oparcia dziecka. Mocowanie gondoli do stelaża umożliwia umieszczenie jej zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

Implast Neon Titanium Pink

Budka gondoli

Zastosowany w budce mechanizm składania został zaprojektowany w sposób mający zapewnić ciche i bezdrganiowe otwieranie jak i zamykanie jej. Dodatkowo w jej poszyciu zostało umieszczone okienko wentylacyjne.

Implast Neon Moccate Orange

Spacerówka (wózek spacerowy)

Wygodna w montażu do stelaża konstrukcja posiadająca możliwość regulacji oparcia dziecka. Wykonana z materiału takiego samego jak gondola. W zestawie pasy zapewniające dodatkowe bezpieczeństwo dla każdej pociechy, ponieważ sama barierka nie raz okazuje się zbyt prostą do pokonania przeszkoda dla małego dziecka.

Implast Neon Olimpic Green

Implast Neon Indygo Green

Poszycie

Wykonane jest z wysokiej jakości materiału, uodpornionego na przedarcia, a także łatwego do czyszczenia.

Pompowane koła

Zastosowane w tym wózku w celu poprawienia komfortu jazdy jak i użytkowania. Dobrze sprawdzają się w ciężkim terenie ze względu na swój rozmiar i zdolność absorpcji drgań. Przednie kółka posiadają niezależny mechanizm skrętny o 360 stopni wraz z blokada kierunku jazdy na wprost. Wszystkie koła umożliwiają szybki i prosty demontaż, na przykład na czas podróży samochodem.

Implast Neon Celeste Orange