Ecoline

Imlast Bolder Ecoline

Model Ecoline był ostatnią, a za razem najbardziej nowoczesna wersją wózka z kolekcji Bolder, która przez lata należała do największych bestsellerów marki Implast. Ecoline finałowa kompozycja związana tak głęboko z historią marki została wytworzona z materiałów wysokiej jakości, a kolory w użyte przy projektowaniu są kompilacją barw, które najlepiej przypadły do gustu użytkownikom wózków z kolekcji Bolder

Implast Bolder

Konstrukcja Implast Bolder to sprawdzona i bardzo wytrzymała konstrukcja oparta o wieloletnie doświadczenia. Stelaż wózka został osadzony na dużych pompowanych kołach zapewniające znacznie większe bezpieczeństwo jak i komfort użytkowania, także poza miejskimi ścieżkami. Dodatkowo wszystkie elementy konstrukcyjne wpływające na szybkość i wygodę użytkowania zostały wyjątkowo dbale zaprojektowane dzięki wieloletnim testom, a także w oparciu o opinie naszych klientów.

Implast Ecoline Olimpic

Kolor Colar Ecoline

Kolor Colar Ecoline to nie wózek dla każdego. Jego jaskrawa barwa bardzo przykuwa uwagę i zapada w pamięć. Jednolity kolor gondoli jaki i spacerówki świetnie podkreślają stonowane barwy stalaża.

Implast Ecoline Safari

Zestaw 2w1

Komplet składa się z aluminiowego stelaża oraz dostosowanych do niego gondoli i siedziska spacerowego (spacerówki). Dodatkowo w skład zestawu wchodzą akcesoria,  takie jak: pojemna torba na akcesoria, oryginalna folia zabezpieczająca przed deszczem oraz moskitiera.

Implast Ecoline Coral

Stelaż

Wykonany z wytrzymałego stopu aluminium, odporny na czynniki zewnętrzne takie jak zarysowanie lub wygięcie. Jego konstrukcja przechodzi od lat wszystkie testy stawiane przed nim przez nas jak i przez naszych klientów. Ponad to posiada elementy umożliwiające dostosowanie wózka do potrzeb użytkownika, takie jak między innymi ruchoma rączka.

Implast Ecoline Emerald

Gondola

Jej charakterystyczna konstrukcja znana z poprzednich modeli Bolder zapewnia znaczną łatwość w użytkowania. Posiada wygodna rączkę umożliwiająca wygodne transportowanie jej. We wnętrzu znajduje się wygodny materacyk, a także specjalny mechanizm umożliwiający regulacje wysokości oparcia dziecka. Mocowanie gondoli do stelaża umożliwia umieszczenie jej zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

Implast Ecoline Fuschia

Budka gondoli

Zastosowany w budce mechanizm składania został zaprojektowany w sposób mający zapewnić ciche i bezdrganiowe otwieranie jak i zamykanie jej. Dodatkowo w jej poszyciu zostało umieszczone okienko wentylacyjne.

Spacerówka (wózek spacerowy)

Wygodna w montażu do stelaża konstrukcja posiadająca możliwość regulacji oparcia dziecka. Wykonana z materiału takiego samego jak gondola. W zestawie pasy zapewniające dodatkowe bezpieczeństwo dla każdej pociechy, ponieważ sama barierka nie raz okazuje się zbyt prostą do pokonania przeszkoda dla małego dziecka.

Poszycie

Wykonane jest z wysokiej jakości materiału, uodpornionego na przedarcia, a także łatwego do czyszczenia.

Pompowane koła

Zastosowane w tym wózku w celu poprawienia komfortu jazdy jak i użytkowania. Dobrze sprawdzają się w ciężkim terenie ze względu na swój rozmiar i zdolność absorpcji drgań. Przednie kółka posiadają niezależny mechanizm skrętny o 360 stopni wraz z blokada kierunku jazdy na wprost. Wszystkie koła umożliwiają szybki i prosty demontaż, na przykład na czas podróży samochodem